Preskočiť na obsah
Arpád Bazsó

Stavebníctvo

Arpád Bazsó

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Slatina
Od roku
1991
IČO
30 070 341

Arpád Bazsó

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
935 84 Slatina
Na trhu od
25. septembra 1991
IČO
30 070 341
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

35
rokov na trhu
1991
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Arpád Bazsó

Arpád Bazsó – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Slatina. Podniká od 25. septembra 1991.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad stolárstvo, staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok a maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v rozsahuvoľných….

Základné údaje

Obchodné meno
Arpád Bazsó
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
30 070 341
Dátum vzniku
25. septembra 1991
Miesto podnikania
935 84 Slatina
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 402-8279
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Arpád Bazsó zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Stolárstvo

  • Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok

  • Maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v rozsahuvoľných živností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom

  • Dstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb pri búracích prácach, údržbárskych prácach, opravách a iných činnostiach v rozsahu:odstraňovanie azbestu alebo materiálov obsahujúcich azbest zo stavieb v exteriéroch bez súvisu s vnútornými priestormi budov, v ktorých nie je možné z technického hľadiska vytvoriť kontrolované pásmo s podtlakovým systémom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Arpád Bazsó?

Miesto podnikania je v obci 935 84 Slatina.

Čím sa Arpád Bazsó zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v rozsahuvoľných…; podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom.

Aké je IČO – Arpád Bazsó?

IČO je 30 070 341.

Odkedy podniká Arpád Bazsó?

Podnikanie začalo 25. septembra 1991. Na trhu pôsobí 35 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Arpád Bazsó podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese arpad-bazso.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.